Oferta

Przekaz WU

Twoja rodzina jest w Polsce, a Ty pracujesz za granicą? Twoje dziecko wyjechało na zagraniczne studia? Jest wiele powodów, aby wysyłać pieniądze za granicę, ale przelewy walutowe są wyjątkowo drogie. Dlatego zamiast przelewać – przyjdź do nas i zrób przekaz gotówkowy: jest prawie natychmiastowy i kosztuje znacznie mniej. W końcu chcesz przekazać pieniądze rodzinie, nie bankom, prawda? 

przekaz wu

Nadaj przekaz WU

Aby nadać przekaz wystarczy złożyć dyspozycję nadania poprzez wskazanie, kraju odbioru, danych odbiorcy, kwoty przekazu. Jako dowód nadania przekazu klient otrzymuje potwierdzenie ze wskazaniem MTCN (numer kontrolny przekazu), który należy przekazać wyłącznie wskazanemu w przekazie odbiorcy. Przekaz może być nadany w formie wypłaty gotówkowej w kraju odbioru. Przekazy pieniężne wykonujemy tylko w PLN.

Odbierz Przekaz

Aby odebrać przekaz potrzebne będą:

  • Dokument tożsamości:
    • dla obywateli Polskich – dowód osobisty
    • dla obcokrajowców – paszport
  • MTCN – numer kontrolny przekazu
  • Oczekiwana kwota
  • Imię i Nazwisko nadawcy
  • Kraj nadawcy

 

Moneo dostarcza możliwość rezerwacji waluty online. Na stronie Moneo dostępny jest specjalny formularz za pomocą którego możliwe jest dokonanie rezerwacji. Wszystko odbywa się poprzez wyżej wymieniony formularz. Klient dokonuje rezerwacji w formularzu, a konsultant firmy Moneo oddzwania w celu ustalenia najkorzystniejszego kursu oraz szczegółów transakcji. ezerwacja nie jest zobowiązująca. W przypadku gdy klient nie będzie zadowolony z zaproponowanego kursu, rezerwacja jest anulowana, a klient nie jest obciążony żadnymi konsekwencjami. Firma Moneo dba o swoich klientów dlatego wychodzi im naprzecie dostosowując rozwiązania indywidualnie. 12 lat doświadczenia sprawia, że nasze rozwiązania stają się coraz lepsze i bardziej skierowane w kierunku naszych klientów. Nasze placówki zaprojektowane są tak, aby klienci czuli się komfortowo i mieli poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalizm obsługi zapewnia dobrą i miłą atmosferę.

W naszych kantorach istnieje również specjalny program lojalnościowy. Każdy klient naszych kantorów może do niego przystąpić bez względu na wysokość i rodzaj transakcji. W sklepie Google Play oraz Apple Store dostępna jest aplikacja obsługująca program lojalnościowy, zastępująca fizyczną kartę z kodem kreskowym. Wewnątrz aplikacji znajduje się podgląd aktualnych nagród jakie klient może dostać oraz aktualne informacje z wszystkich lokalizacji Moneo. Dzięki aplikacji będziesz zawsze wiedział jakie jest twoje saldo punktów.

Translate