Jedna Marka

Wiele lokalizacji

Kantory Moneo Exchange gwarantują najwyższą jakość usług, terminowość, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Priorytetem naszych działań jest zawsze satysfakcja klienta i na tym opiera się strategia i polityka działania oraz rozwój firmy. Kantory Moneo to również bezpieczeństwo, dlatego w każdej lokalizacji dostępny jest specjalny VIPRoom. Co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z VIPRoomu? Wystarczy być naszym klientem, nie ma określonej kwoty minimalnej transakcji.

Tylko w 2023 roku otworzyliśmy aż trzy nowe kantory!

Pozostałe nasze lokalizacje

ZAPRASZAMY

KANTORY MONEO

Moneo dostarcza możliwość rezerwacji waluty online. Na stronie Moneo dostępny jest specjalny formularz za pomocą którego możliwe jest dokonanie rezerwacji. Wszystko odbywa się poprzez wyżej wymieniony formularz. Klient dokonuje rezerwacji w formularzu, a konsultant firmy Moneo oddzwania w celu ustalenia najkorzystniejszego kursu oraz szczegółów transakcji. ezerwacja nie jest zobowiązująca. W przypadku gdy klient nie będzie zadowolony z zaproponowanego kursu, rezerwacja jest anulowana, a klient nie jest obciążony żadnymi konsekwencjami. Firma Moneo dba o swoich klientów dlatego wychodzi im naprzecie dostosowując rozwiązania indywidualnie. 12 lat doświadczenia sprawia, że nasze rozwiązania stają się coraz lepsze i bardziej skierowane w kierunku naszych klientów. Nasze placówki zaprojektowane są tak, aby klienci czuli się komfortowo i mieli poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalizm obsługi zapewnia dobrą i miłą atmosferę. Kantory Moneo Exchange

,

W naszych kantorach istnieje również specjalny program lojalnościowy. Każdy klient naszych kantorów może do niego przystąpić bez względu na wysokość i rodzaj transakcji. W sklepie Google Play oraz Apple Store dostępna jest aplikacja obsługująca program lojalnościowy, zastępująca fizyczną kartę z kodem kreskowym. Wewnątrz aplikacji znajduje się podgląd aktualnych nagród jakie klient może dostać oraz aktualne informacje z wszystkich lokalizacji Moneo. Dzięki aplikacji będziesz zawsze wiedział jakie jest twoje saldo punktów.

Translate