Jeśli masz pytania

Skontaktuj się z nami!

12 333 71 73

Kontakt Moneo

kantory.moneo@gmail.com

Kontakt Moneo

ul. Bonarka 8
30-415 Kraków
NIP 6793120161

Zgłaszanie błędów

Moneo dostarcza możliwość rezerwacji waluty online. Na stronie Moneo dostępny jest specjalny formularz za pomocą którego możliwe jest dokonanie rezerwacji. Wszystko odbywa się poprzez wyżej wymieniony formularz. Klient dokonuje rezerwacji w formularzu, a konsultant firmy Moneo oddzwania w celu ustalenia najkorzystniejszego kursu oraz szczegółów transakcji. ezerwacja nie jest zobowiązująca. W przypadku gdy klient nie będzie zadowolony z zaproponowanego kursu, rezerwacja jest anulowana, a klient nie jest obciążony żadnymi konsekwencjami. Firma Moneo dba o swoich klientów dlatego wychodzi im naprzecie dostosowując rozwiązania indywidualnie. 12 lat doświadczenia sprawia, że nasze rozwiązania stają się coraz lepsze i bardziej skierowane w kierunku naszych klientów. Nasze placówki zaprojektowane są tak, aby klienci czuli się komfortowo i mieli poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalizm obsługi zapewnia dobrą i miłą atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci postarają się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania. Zachęcamy również do skorzystania z funkcji rezerwacji walut online. Poprzez formularz można w bardzo prosty i szybki sposób ustalić kurs oraz szczegóły transakcji. Jako firma nastawieni jesteśmy na klienta i jego satysfakcja jest dla nas najważniejsza

,

W naszych kantorach istnieje również specjalny program lojalnościowy. Każdy klient naszych kantorów może do niego przystąpić bez względu na wysokość i rodzaj transakcji. W sklepie Google Play oraz Apple Store dostępna jest aplikacja obsługująca program lojalnościowy, zastępująca fizyczną kartę z kodem kreskowym. Wewnątrz aplikacji znajduje się podgląd aktualnych nagród jakie klient może dostać oraz aktualne informacje z wszystkich lokalizacji Moneo. Dzięki aplikacji będziesz zawsze wiedział jakie jest twoje saldo punktów.

,

,

Translate