fbpx

Moneo Exchange

Rezerwacja waluty ONLINE

Już dziś dokonaj rezerwacji waluty za pomocą naszego formularza rezerwacji

zarezerwuj walutę online

Uwaga: rezerwacja waluty nie jest zobowiązujaca. Oddzwonimy w celu ustalenia kursu oraz szczegółów transkacji.

Krok 1

Zgłoszenie

Wypełnij formularz rezerwacji a my oddzwonimy do Ciebie możliwie jak najszybciej !

Krok 2

Rezerwacja

Podczas rozmowy wspólnie ustalimy odpowiedni kurs i dokonamy rezerwacji !

Krok 3

Odbiór

Odbierz walutę w wybranym przez Ciebie punkcie podanym w formularzu rezerwacji

Moneo Exchange

Formularz rezerwacji

Aby zarezerwować walutę wystarczy wypełnić formularz. My zajmiemy się resztą. Traktujemy Klientów indywidualnie, dlatego zawsze nasze rozwiązania precyzyjnie dopasowujemy do ich potrzeb.

zarezerwuj walutę online

,

,

,

Moneo dostarcza możliwość rezerwacji waluty online. Na stronie Moneo dostępny jest specjalny formularz za pomocą którego możliwe jest dokonanie rezerwacji. Wszystko odbywa się poprzez wyżej wymieniony formularz. Klient dokonuje rezerwacji w formularzu, a konsultant firmy Moneo oddzwania w celu ustalenia najkorzystniejszego kursu oraz szczegółów transakcji. ezerwacja nie jest zobowiązująca. W przypadku gdy klient nie będzie zadowolony z zaproponowanego kursu, rezerwacja jest anulowana, a klient nie jest obciążony żadnymi konsekwencjami. Firma Moneo dba o swoich klientów dlatego wychodzi im naprzecie dostosowując rozwiązania indywidualnie. 12 lat doświadczenia sprawia, że nasze rozwiązania stają się coraz lepsze i bardziej skierowane w kierunku naszych klientów. Nasze placówki zaprojektowane są tak, aby klienci czuli się komfortowo i mieli poczucie bezpieczeństwa.

W naszych kantorach istnieje również specjalny program lojalnościowy. Każdy klient naszych kantorów może do niego przystąpić bez względu na wysokość i rodzaj transakcji. W sklepie Google Play oraz Apple Store dostępna jest aplikacja obsługująca program lojalnościowy, zastępująca fizyczną kartę z kodem kreskowym. Wewnątrz aplikacji znajduje się podgląd aktualnych nagród jakie klient może dostać oraz aktualne informacje z wszystkich lokalizacji Moneo. Dzięki aplikacji będziesz zawsze wiedział jakie jest twoje saldo punktów.

Translate